Darmowa dostawa od 300,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

COMPRESSPORT

( ilość produktów: 20 )
Każdy biegacz, kolarz czy też triathlonista zdaje sobie sprawę z tego, jak ważna jest odzież kompresyjna. W ofercie Compressport Polska znajduje się jedna z najbardziej cenionych marek na świecie w tej dziedzinie – Compressport.
 
Marka powstała w Szwajcarii i od kilku lat jest liderem w dziedzinie kompresji. Compressport korzysta z usług grupy Salzmann w Szwajcarii do pomiaru i sprawdzania klas kompresji we wszystkich produktach. Aparatura pomiarowa Salzmann jest uznawana na całym świecie jako jednostka wiodąca i technicznie najdokładniejsza do jej pomiaru. Wszystkie artykuły są w 100% wyprodukowane w Europie, co gwarantuje solidną jakość i zastosowanie najlepszych materiałów. Same produkty poddawane są najwyższym próbom w bardzo trudnych warunkach - Abu Dhabi, Hawaje, Mont Blanc, Sahara… Tam, gdzie odbywają się mordercze wyścigi, tam testowana jest odzież kompresyjna Compressport. Przed wypuszczeniem sprzętu na rynek, jest on testowany przez wszystkich najlepszych sportowców marki, którzy przekazują swoje spostrzeżenia i opinie. To zapewnia, że produkty kompresyjne Compressport dokładnie spełniają potrzeby sportowców.
 
Kompresja zastosowana w produktach poprawia krążenie krwi, dzięki czemu zawodnik odczuwa mniejsze zmęczenie, a jego wydajność w trakcie wysiłku zwiększa się. Dzięki najnowszym technologiom sportowcy używający odzieży kompresyjnej Compressport jeszcze lepiej dbają o swoje mięśnie, redukując mikrourazy, wstrząsy i wibracje, co przekłada się także na lepszą regenerację. Najważniejsze produkty to opaski kompresyjne na łydki i uda, spodenki kompresyjne dla biegaczy, kolarzy i triathlonistów, a także koszulki kompresyjne. Wśród tego, co najlepsze w marce Compressport, można wyróżnić także skarpety kompresyjne oraz akcesoria takie jak opaski na głowę, daszki i frotki. Wszystkie produkty Compressport są wyprodukowane z tkanin i przędz spełniających Oeko-Tex® Standard 100. Przeprowadza się niezależne kontrole szkodliwych substancji tekstylnych, aby upewnić się, że odzież kompresyjna nie stanowi zagrożenia dla zdrowia.
 
Najwyższa jakość została doceniona na świecie przez znanych i utytułowanych triathlonistów takich jak Frederik van Lierde, Brent McMahon oraz Ruedi Wild. W Polsce Compressport został wybrany przez m.in. medalistkę olimpijskę z Rio de Janeiro, kajakarkę Martę Walczykiewicz, czołowego polskiego pływaka Kacpra Majchrzaka, reprezentanta Polski we wioślarstwie Wiktora Chabla czy też triathlonistkę Olgę Kowalską. Compressport jest także oficjalnym partnerem takich imprez jak Ironman European Series czy też ultramaraton UTMB.

 

Zaplecze medyczne oraz specjaliści w dziedzinie kompresji sportowej sprawiają, że kolekcja Compressport jest jak żadna inna! Łącząc najwyższej klasy technologię i aktualne trendy, naszym celem jest stała innowacja i niespodzianka dla naszych sportowców. Szybko reagujemy na problemy, z jakimi sportowcy zmagają się na co dzień. Czy to poprawa wyników, przyspieszenie regeneracji, czy też komfortowe podróże. Obecnie firmę wspiera ponad 500 profesjonalnych sportowców, którzy korzystają z naszych produktów i je polecają, a Compressport jest dumny z tego, że przyczynia się do rozwoju ich kariery!

Cały proces produkcyjny COMPRESSPORT ma miejsce w Europie (wliczając w to „badania i rozwój”, włókna, tkanie, szycie, montaż, barwienie, testowanie...). Produkty COMPRESSPORT są testowane w najcięższych warunkach (Abu Dhabi, Hawaje, Mont Blanc, Sables...), czyli tam, gdzie mają miejsce najbardziej wymagające zawody. Ponieważ chcemy je przeżywać razem z wami, przedstawiciele Compressport są obecni na wszystkich największych zawodach na całym świecie.

Wszystkie nasze kompresyjne produkty powstają z tkanin i włókien, które spełniają standardy Oeko-Tex Standard 100, co gwarantuje, że są to ekologiczne materiały, godne zaufania i nieszkodliwe dla zdrowia. Know-how w dziedzinie produkcji gwarantuje odpowiedni poziom ucisku w każdym produkcie. Maszyny stosowane do produkcji Compressport stopniują ucisk milimetr za milimetrem, by idealnie dopasować strefy kompresji do anatomii człowieka.

Podczas procesu produkcyjnego odbywa się ścisła kontrola, by zweryfikować prawidłowość kompresji w wytwarzanych produktach. Compressport korzysta z urządzeń oferowanych przez Salzmann group (Szwajcaria) w celu pomiaru stopnia kompresji we wszystkich naszych produktach. Aparatura Salzmann to światowy leader w dziedzinie urządzeń do pomiaru kompresji.

Obecni i byli championi noszą produkty Compressport. Zanim nowy element garderoby wejdzie na rynek, jest testowany przez czołowych sportowców, którzy dzielą się potem swoimi odczuciami i opinią. To gwarantuje, że nasze produkty spełniają doskonale potrzeby każdego sportowca.

Podczas procesu rozwoju produktu, każdy aspekt jest analizowany w detalach. Badamy morfologię atletów, testujemy setki różnych przędz i włókien, pracujemy nad bezszwową konstrukcją w celu podwyższenia wydajności i żywotności danego produktu, testujemy stopień kompresji.

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 1272 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-15
Jestem bardzo bardzo zadowolona sporo dostępnych rozmiarów i blyskawiczna wysyłka. Druki do ewentualnych zwrotów dołączone do paczki tez na plus.
2024-05-02
Wszystko w porządku. Doceniam fakt że Pan nie pakował mi ciuchów z myślą że będę chciał je przymierzyć na miejscu :)
pixel