Rower triathlonowy FUJI NORCOM STRAIGHT 1.1 2017

  • Najwyższej klasy rower triathlonowy z serii FUJI NORCOM STRAIGHT model 1.1 rocznik 2017 to znakomita maszyna czasowa do startów w zawodach triathlonowych.
Producent: FUJI
Kod produktu: 1271848951
Seria: 2017
Materiał ramy: Włókno węglowe - Karbon
32 699,00 zł
/ szt.

Darmowy zwrot

Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. W ciągu 14 dni możesz odstąpić od umowy bez podania przyczyny.
Pokaż szczegóły
14 dni na odstąpienie od umowy
Najważniejsza jest Twoja satysfakcja z zakupów. Zamówione u nas produkty możesz zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
Bez stresu i obaw
Dzięki integracji naszego sklepu z tanimi zwrotami Poczty Polskiej kupujesz bez stresu i obaw, że zwrot zakupionego towaru będzie problematyczny.
Darmowy zwrot
Przy wyborze zwrotu środków na saldo klienta, darmowa przesyłka do sklepu.

Najwyższej klasy rower triathlonowy z serii FUJI NORCOM STRAIGHT model 1.1 rocznik 2017 to znakomita maszyna czasowa do startów w zawodach triathlonowych. Zapewnia najlepszą aerodynamikę dając przewagę nad innymi. Projektanci rowerów z serii Norcom Straight dążą do stworzenia najszybszego roweru na świecie.

Zalety produktu:

  • rama z ultralekkiego karbonu C10 w pięciu rozmiarach
  • technologia RIB w konstrukcji dolnej rury i widelca zapewnia wyjątkową sztywność dając precyzyjne sterowanie i przekazywanie mocy
  • hamulce zamontowane z tyłu widelca zmniejszają opory powietrza 
  • pancerze zamontowane wewnątrz ramy
  • zintegrowane stery i zacisk sztycy
  • system w mostku Integrated Oval Concept pozwala na regulację w sześciu długościach i 4 opcjach wysokości
  • konstrukcja aerodynamiczna ramy zmniejsza opory powietrza
  • środek suportu w standarcie BB86 zapewnia bardzo dużą sztywność

 

PARAMETRY:

 

Size: 51cm, 53cm, 55cm
Color: Carbon
Brand: FUJI
Name: Norcom Straight 1.1
Weight: 18.46 lbs. / 8.38 kg.
Main frame: C10 ultra high-modulus aero carbon tubing, integrated seat clamp, integrated head tube, water bottle mount, aero stays w/ chainstay-mounted brake, vertical dropout w/ wheel-position adjustment
Fork: "FC-330 carbon aero monocoque w/ 1 1/8"" carbon steerer, integrated airfoil brakes"
Front Derailleur: SRAM RED eTAP, 11-speed
Rear Derailleur: SRAM RED eTAP, braze-on mount
Brake levers: Oval 750 TT brake levers, forged alloy body & lever
Brakeset: TRP aero TTV
Handlebar: Oval Concepts 960, integrated carbon base bar w/ S-bend carbon extensions
Crankset: SRAM RED 22 carbon, 52/36T
Seat post: Oval Concepts, aero carbon, multi-position
Headset: "FSA, 1 1/8"" press fit top, integrated bottom bearing"
Shifters: SRAM RED eTAP, TT blips
Cassette: SRAM RED PowerDome, 11-28T, 11-speed
Stem: Oval Concepts 760 Aero, forged 7050 stem body, aero faceplate cover, +/-8 degree
Chain: KMC X11SL Ni-Ti Plated, 11-speed
Wheelset: Oval Concepts 980, 700c 16/20H aero carbon rims
Tape/Grip: Oval Concepts 300 bar tape, suede
Saddle: Oval Concepts 900T Tri, Dual Zone with synthetic cover, carbon rail
Bottom bracket: SRAM RED, BB86, ceramic bearing
Tires: Vittoria Open Corsa CX, 700 x 23, 320 tpi, folding
Type: Bike
Detail Color: SATIN CARBON / RED
Material: Carbon

 

  

 

GEOMETRIA I WYMIARY ROWERÓW TRIATHLONOWYCH FUJI NORCOM

 

 SizeS(49cm)M(51cm)M/L(53cm)L(55cm)XL(57cm)
ASeat Tube Center To Top473482488522539
BSeat Tube Effective490510530550570
CTop Tube Effective495510527550567
DHead Tube Length8590100140164
ESeat Tube Angle78°78°78°78°78°
GHeadtube Angle72.572.572.572.572.5
HChainstay Length395395395395395
IWheelbase960975100610201039
JBottom Bracket Drop6868686868
KFork Offset4545454545
LTrail58.858.858.858.858.8
MStack488493503540565
NReach391405420435449
OStandover770778785821843
 Stem80809090110
 Handlebar Width420420420420420
 Crank170172.5172.5175175
 Wheel Size700700700700700
 Seat Post DiameterN/AN/AN/AN/AN/A

 

 

Parametry techniczne:
Materiał ramy:
Włókno węglowe - Karbon
Kolor:
Carbon
,
Czerwony
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Opinie naszych klientów
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel