Rower szosowy FUJI GRAN FONDO CLASSICO 1.1 2017

  • Rower szosowy FUJI GRAN FONDO CLASSICO 1.1 z serii Endurance Comfort to znakomita maszyna karbonowa dla zaczynających przygodę z rowerem. Bardzo wygodny na długie godziny jazdy.
Producent: FUJI
Seria: 2017
Materiał ramy: Włókno węglowe - Karbon
7 829,00 zł
/ szt.

Darmowy zwrot

Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. W ciągu 14 dni możesz odstąpić od umowy bez podania przyczyny.
Pokaż szczegóły
14 dni na odstąpienie od umowy
Najważniejsza jest Twoja satysfakcja z zakupów. Zamówione u nas produkty możesz zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
Bez stresu i obaw
Dzięki integracji naszego sklepu z tanimi zwrotami Poczty Polskiej kupujesz bez stresu i obaw, że zwrot zakupionego towaru będzie problematyczny.
Darmowy zwrot
Przy wyborze zwrotu środków na saldo klienta, darmowa przesyłka do sklepu.

Rower szosowy FUJI GRAN FONDO CLASSICO 1.1 z serii Endurance Comfort to znakomita maszyna karbonowa dla zaczynających przygodę z rowerem. Bardzo wygodny na długie godziny jazdy.

Dzięki dłuższemu tylniemu trójkatowi i dłuższej bazie kół rower jest bardziej stabilny.

Zalety produktu:

  • rama z lekkiego karbonu C5
  • asymetryczny tylny trójkąt dla lepszego przekazywania mocy
  • osprzęt Shimano Ultegra z 11-rzędową kasetą
  • taperowana główka ramy i widelca dla lepszej precyzji sterowania
  • środek suportu w standarcie BB86 zapewnia bardzo dużą sztywność

 

PARAMETRY:

 

Model year: 2017
Size: 50cm, 53cm, 55cm, 58cm
Color: Gray
Brand: FUJI
Name: Gran Fondo Classico 1.1
Weight: 19.25 lbs. / 8.72 kg.
Main frame: "C5 high-modulus carbon, integrated head tube w/ 1 1/2"" lower, oversized PIIS BB86 shell, double water bottle mounts, oversized ETC chainstays w/ replaceable hanger"
Fork: FC-440 carbon w/ tapered carbon steerer & alloy dropout
Front Derailleur: Shimano Ultegra, 11-speed
Rear Derailleur: Shimano Ultegra, braze-on mount
Brake levers: Shimano Ultegra, STI, 11-speed
Brakeset: Tektro R540 forged-alloy dual pivot w/ cartridge pads
Handlebar: Oval Concepts 300S Shallow Drop, 6061 alloy, 31.8mm clamp, 133mm compact drop
Crankset: Oval Concepts 300, forged 6066 arms, Praxis rings, 50/34T
Seat post: Oval Concepts 300, 6061 alloy, 31.6mm diameter
Headset: FSA, 1 1/8” upper - 1 1/2” lower, integrated
Shifters: Shimano Ultegra, STI, 11-speed
Cassette: Shimano 105, 11-28T, 11-speed
Stem: Oval Concepts 313, 3D-forged 6061 stem body, +/-7 degree
Chain: KMC X11, 11-speed w/ MissingLink
Wheelset: Vera Corsa DPM27, double wall, 24/28h, Formula road hubs
Tape/Grip: Oval Concepts 300 bar tape, suede
Saddle: Oval Concepts 300, steel rail
Bottom bracket: Press fit BB86
Tires: Vittoria Zaffiro, 700 x 25c, 26tpi
Type: Bike
Detail Color: SATIN GRAY / GLOSS BLACK
Material: Carbon
Gender: Herren

  

 

 

GEOMETRIA I WYMIARY ROWERÓW GRAN FONDO

GEOMETRY

 SizeS(50cm)M(53cm)L(55cm)XL(58cm)
ASeat Tube Center To Top470500520550
BSeat Tube Effective500530550580
CTop Tube Effective530545560580
DHead Tube Length150170190210
ESeat Tube Angle75°73°73°73°
GHeadtube Angle7171.57373
HChainstay Length415415415415
IWheelbase100910019931013
JBottom Bracket Drop69696969
KFork Offset52524343
LTrail60.757.657.857.8
MStack543561591612
NReach394382378403
OStandover757771803824
 Stem90100100120
 Handlebar Width400420420440
 Crank170172.5172.5175
 Wheel Size700700700700
 Seat Post Diameter31.631.631.631.6
Parametry techniczne:
Materiał ramy:
Włókno węglowe - Karbon
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Opinie naszych klientów
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel