Promocja

Rower szosowy FUJI ROUBAIX 1.3 2017

  • Rower szosowy FUJI ROUBAIX 1.3 z kolekcji na rok 2017 stworzony dla kolarzy potrzebujących niezawodnego sprzętu wyposażonego w wysokiej klasy komponenty o umiarkowanej cenie.
Producent: FUJI
Seria: 2017
Materiał ramy: Aluminium
5 649,00 zł
3 999,00 zł
/ szt.
Oszczędzasz 29% (1 650,00 zł).

Darmowy zwrot

Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. W ciągu 14 dni możesz odstąpić od umowy bez podania przyczyny.
Pokaż szczegóły
14 dni na odstąpienie od umowy
Najważniejsza jest Twoja satysfakcja z zakupów. Zamówione u nas produkty możesz zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
Bez stresu i obaw
Dzięki integracji naszego sklepu z tanimi zwrotami Poczty Polskiej kupujesz bez stresu i obaw, że zwrot zakupionego towaru będzie problematyczny.
Darmowy zwrot
Przy wyborze zwrotu środków na saldo klienta, darmowa przesyłka do sklepu.

Rower szosowy FUJI ROUBAIX 1.3 z kolekcji na rok 2017 stworzony dla kolarzy potrzebujących niezawodnego sprzętu wyposażonego w wysokiej klasy komponenty o umiarkowanej cenie. 

Seria Roubaix przez lata ulepszana o nowe materiały i technologie daje maksymalny komfort przy długich treningach i wyścigach.

Zalety produktu:

  • rama z cieniowanego ultralekkiego aluminium 6066 - A6-Super Light
  • karbonowy sztywny i wytrzymały widelec
  • system wewnętrznego prowadzenia linek
  • niezawodny osprzęt Shimano 105
  • dolna rura przedniego trójkąta ramy o zwiększonej średnicy dla lepszej sztywności
  • taperowana główka ramy i widelca dla lepszej precyzji sterowania
  • środek suportu w standarcie BB86 zapewnia bardzo dużą sztywność

 

PARAMETRY:

 

Model year: 2017
Size: 49cm, 52cm, 54cm, 56cm, 58cm, 61cm
Color: Blue
Brand: FUJI
Name: Roubaix 1.3
Weight: 18.78 lbs. / 8.51 kg.
Main frame: "A6-SL custom-butted alloy, integrated 1 1/2"" lower head tube, PF30 shell, double water bottle mounts, oversized ETC chainstays, forged-road dropout w/ replaceable derailleur hanger "
Fork: FC-440 carbon w/ tapered carbon steerer & alloy dropout
Front Derailleur: Shimano 105, 11-speed
Rear Derailleur: Shimano 105
Brake levers: Shimano 105, STI
Brakeset: Shimano 105
Handlebar: Oval Concepts 310 Ergo, 6061 alloy, 31.8mm clamp, 133mm drop, 4 degree sweep
Crankset: Oval Concepts 300, forged 6066 arms, Praxis rings, 52/36T
Seat post: Oval Concepts 300, 6061 alloy, 27.2mm diameter
Headset: FSA, 1 1/8” upper - 1 1/2” lower, integrated
Shifters: Shimano 105, STI, 11-speed
Cassette: Shimano 105, 11-28T, 11-speed
Stem: Oval Concepts 313, 3D-forged 6061 stem body, +/-7 degree
Chain: KMC X11, 11-speed w/ MissingLink
Wheelset: Oval Concepts 327, 700c 20/24H rims
Tape/Grip: Oval Concepts 300 bar tape, suede
Saddle: Oval Concepts 534 with pressure relief zone, steel rail
Bottom bracket: Praxis conversion bottom bracket
Tires: Vittoria Zaffiro Pro Slick, 700 x 25c, 60tpi, folding
Type: Bike
Detail Color: BLUE / SILVER
Material: Alu

 

 

 

GEOMETRIA I WYMIARY ROWERÓW ROUBAIX

 

Size XS(49cm)S(52cm)M(54cm)L(56cm)XL(58cm)XXL(61cm) 
ASeat Tube Center To Top450480500520540570 
BSeat Tube Effective490520540560580610 
CTop Tube Effective515530545560580600 
DHead Tube Length120130140160180200 
ESeat Tube Angle74.5°73.75°73.5°73°73°73° 
GHeadtube Angle71.57273737373 
HChainstay Length405405405405405405 
IWheelbase97898797898910091029 
JBottom Bracket Drop707068686666 
KFork Offset525243434343 
LTrail58.355.158.458.458.458.4 
MStack499520543562579599 
NReach377379384388403417 
OStandover721745768786807834 
 Stem9090100100120120 
 Handlebar Width400400420420440440 
 Crank170170172.5172.5175175 
 Wheel Size700700700700700700 
 Seat Post Diameter27.227.227.227.227.227.2

 

 

Parametry techniczne:
Materiał ramy:
Aluminium
Kolor:
Niebieski
,
Srebrny
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Opinie naszych klientów
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel