W promocji

Rower szosowy FUJI SPORTIF 1.5D 2017

  • Rower szosowy FUJI SPORTIF 1.5D z kolekcji na rok 2017 stworzony dla początkujących kolarzy potrzebujących dobrego i niedrogiego sprzętu wyposażonego w dobre jakościowo komponenty.
Producent: FUJI
Seria: 2017
Materiał ramy: Aluminium
4 799,00 zł
3 299,00 zł
/ szt.
Oszczędzasz 31% (1 500,00 zł).

Darmowy zwrot

Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. W ciągu 14 dni możesz odstąpić od umowy bez podania przyczyny.
Pokaż szczegóły
14 dni na odstąpienie od umowy
Najważniejsza jest Twoja satysfakcja z zakupów. Zamówione u nas produkty możesz zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
Bez stresu i obaw
Dzięki integracji naszego sklepu z tanimi zwrotami Poczty Polskiej kupujesz bez stresu i obaw, że zwrot zakupionego towaru będzie problematyczny.
Darmowy zwrot
Przy wyborze zwrotu środków na saldo klienta, darmowa przesyłka do sklepu.

Rower szosowy FUJI SPORTIF 1.5D z kolekcji na rok 2017 stworzony dla początkujących kolarzy potrzebujących dobrego i niedrogiego sprzętu wyposażonego w optymalne komponenty. Wersja wyposażona w hamulce tarczowe.

Zalety produktu:

  • rama z cieniowanego lekkiego podwójnie cieniowanego aluminium - A2-SL
  • lekki, sztywny i wytrzymały widelec karbonowy FC-440 przystosowany do hamulców tarczowych
  • bardzo dobry osprzęt Shimano Tiagra z dziesięciobiegową kasetą

 

PARAMETRY:

 

Model year: 2017
Size: 49cm, 52cm, 54cm, 56cm, 58cm, 61cm
Color: Blue
Brand: FUJI
Name: Sportif 1.5
Main frame: A2-SL alloy tapered seatstays & chainstays w/ rack mount, forged-road disc dropout w/ 1 eyelet & replaceable derailleur hanger
Fork: FC-440 full-carbon monocoque, quick-release axle w/ flat-mount disc tabs, tapered steerer
Front Derailleur: Shimano Tiagra, 10-speed
Rear Derailleur: Shimano Tiagra, 34.9mm clamp
Brake levers: Shimano Tiagra STI, 10-speed
Brakeset: Tektro Lyra mechanical disc, 160mm rotors
Handlebar: Oval Concepts 310 Ergo, 6061 alloy, 31.8mm clamp, 133mm drop, 4 degree sweep
Crankset: Shimano Tiagra, 50/34T
Seat post: Oval Concepts 300, 6061 alloy, 27.2mm diameter
Headset: FSA, 1 1/8” upper - 1 1/2” lower, integrated
Shifters: Shimano Tiagra, STI, 10-speed
Cassette: Shimano HG500, 11-32T, 10-speed
Stem: Oval Concepts 313, 3D-forged 6061 stem body, +/-7 degree
Chain: KMC X10 w/ MissingLink, 10-speed
Wheelset: Vera Corsa DPD22, double wall, 28/32h, Formula disc hubs
Tape/Grip: Oval Concepts 300 bar tape, suede
Saddle: Oval Concepts 300, steel rail
Bottom bracket: Shimano BB-RS500, press fit BB86
Tires: Vera Helios, 700 x 28c, Phalanx puncture-resistant belt
Type: Bike
Detail Color: BLUE / SILVER
Material: Alu

 

 

 

 

GEOMETRIA I WYMIARY ROWERÓW SPORTIF

 

 

 Size XS (49cm)S (52cm)M (54cm)L (56cm)XL (58cm)XXL (61cm) 
ASeat Tube Center To Top455485505525545575 
BSeat Tube Effective490520540560580610 
CTop Tube Effective515530544558578598 
DHead Tube Length125150170190215235 
ESeat Tube Angle75.25°75°73.5°73°73°73° 
GHeadtube Angle71.571.573737373 
HChainstay Length415415415415415415 
IWheelbase992100699599210111032 
JBottom Bracket Drop686868686868 
KFork Offset505045454545 
LTrail60.760.756.656.656.656.6 
MStack528551578598621641 
NReach374380385375388402 
OStandover742769791812833857 
 Stem80809041190110110 
 Handlebar Width400400420420440440 
 Crank170170170175175175 
 Wheel Size700700700700700700 
 Seat Post Diameter27.227.227.227.227.227.2 

Parametry techniczne:
Kolor:
Niebieski
,
Srebrny
Materiał ramy:
Aluminium
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Opinie naszych klientów
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel