W promocji

Rower szosowy FUJI SPORTIF 2.3 2017

  • Rower szosowy FUJI SPORTIF 2.3 z kolekcji na rok 2017 stworzony dla początkujących kolarzy potrzebujących dobrego i niedrogiego sprzętu wyposażonego w optymalne komponenty.
Producent: FUJI
Seria: 2017
Materiał ramy: Aluminium
3 259,00 zł
2 699,00 zł
/ szt.
Oszczędzasz 17% (560,00 zł).

Darmowy zwrot

Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. W ciągu 14 dni możesz odstąpić od umowy bez podania przyczyny.
Pokaż szczegóły
14 dni na odstąpienie od umowy
Najważniejsza jest Twoja satysfakcja z zakupów. Zamówione u nas produkty możesz zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
Bez stresu i obaw
Dzięki integracji naszego sklepu z tanimi zwrotami Poczty Polskiej kupujesz bez stresu i obaw, że zwrot zakupionego towaru będzie problematyczny.
Darmowy zwrot
Przy wyborze zwrotu środków na saldo klienta, darmowa przesyłka do sklepu.

Rower szosowy FUJI SPORTIF 2.3 z kolekcji na rok 2017 stworzony dla początkujących kolarzy potrzebujących dobrego i niedrogiego sprzętu wyposażonego w optymalne komponenty. 

Zalety produktu:

  • rama z cieniowanego lekkiego podwójnie cieniowanego aluminium - A2-SL
  • lekki, sztywny i wytrzymały widelec karbonowy FC-770
  • optymalny osprzęt Shimano Claris z ośmiobiegową kasetą
  • uszczelniane łozyska sterów marki FSA
  • waga 10.24 kg

 

PARAMETRY:

 

  
SIZES XXXS (35cm/650C), XS (49cm), S (52cm), M (54cm), L (56cm), XL (58cm), XXL (61cm)
COLOR(S) CITRUS / GRAY
MAIN FRAME A2-SL compact double-butted alloy, integrated head tube, double water bottle mounts
REAR TRIANGLE A2-SL alloy tapered seatstays/chainstays w/ rack mount, forged-road dropout w/ 1 eyelet and replaceable derailleur hanger
FORK FC-770 carbon integrated w/ 1 1/8" alloy steerer
CRANKSET Fuji forged alloy, 50/34T
BOTTOM BRACKET FSA, sealed cartridge bearing
PEDALS Aero road w/ clips and straps
FRONT DERAILLEUR Shimano Claris, 34.9mm clamp
REAR DERAILLEUR Shimano Sora, 8/9-speed
SHIFTERS Shimano Claris, STI, 8-speed
CASSETTE SRAM PG-830, 11-32T, 8-speed
CHAIN KMC HV700, 8-speed
WHEELSET Vera Corsa DPM27, double wall, 24/28h, Formula road hubs
TIRES Vera Helios, 700 x 25c, 60tpi (XXS Vera Invictus 650c x 23, 30tpi)
BRAKE SET Alloy dual pivot, 47mm-57mm reach
BRAKE LEVERS Shimano Claris, STI
HEADSET FSA, 1 1/8" integrated
HANDLEBAR Oval Concepts 301, butted 6061 alloy, 31.8mm
STEM Oval Concepts 313, 6061 3D-forged alloy, 31.8mm, +/- 7°
TAPE/GRIP Oval Concepts 300, padded suede
SADDLE Oval Concepts R300 w/ steel rails
SEAT POST Oval Concepts 300, 3D-forged 6061 alloy, 27.2mm, double-bolt micro-adjust
WEIGHT, LB./KG. 22.62lbs. / 10.28kg.

 

 

 

 

GEOMETRIA I WYMIARY ROWERÓW SPORTIF

 

 

 Size XS (49cm)S (52cm)M (54cm)L (56cm)XL (58cm)XXL (61cm) 
ASeat Tube Center To Top455485505525545575 
BSeat Tube Effective490520540560580610 
CTop Tube Effective515530544558578598 
DHead Tube Length125150170190215235 
ESeat Tube Angle75.25°75°73.5°73°73°73° 
GHeadtube Angle71.571.573737373 
HChainstay Length415415415415415415 
IWheelbase992100699599210111032 
JBottom Bracket Drop686868686868 
KFork Offset505045454545 
LTrail60.760.756.656.656.656.6 
MStack528551578598621641 
NReach374380385375388402 
OStandover742769791812833857 
 Stem80809041190110110 
 Handlebar Width400400420420440440 
 Crank170170170175175175 
 Wheel Size700700700700700700 
 Seat Post Diameter27.227.227.227.227.227.2 

Parametry techniczne:
Kolor:
Czarny
,
Biały
Materiał ramy:
Aluminium
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Opinie naszych klientów
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel