Darmowa dostawa od 300,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

SUUNTO

( ilość produktów: 12 )

Firma Suunto została założona ponad 80 lat temu przez Tuomasa Vohlonena, fińskiego poszukiwacza przygód. W 1936 r. był niezadowolony z ówczesnej technologii, która zawiodła go, kiedy błądził po kolana w śniegu w całodziennych arktycznych ciemnościach. Z tego powodu wynalazł wypełniony cieczą kompas ze stabilniejszą, dokładniejszą igłą. To była rewolucja. I nigdy więcej już się nie zgubił.

W 1939 r. fiński żołnierz został postrzelony przez rosyjskiego snajpera podczas wojny zimowej. Przeżył atak, aby móc opowiedzieć nam swoją historię. Kula trafiła w kompas Suunto M-311, który miał w kieszeni.

Jednak my nie wierzymy w szczęście – wierzymy, że od ponad 80 lat tworzymy produkty, które nigdy Cię nie zawiodą.

Ludzie, którzy korzystają z naszych produktów, są częścią naszej historii. Dokąd idziesz Ty, idziemy my. Podobnie jak w 1965 roku, kiedy to brytyjski nurek sportowy odkrył, że jego kompas Suunto nadal działa pod wodą, dzięki czemu wprowadziliśmy nasz pierwszy kompas do nurkowania – model SK-4.

Finlandia testuje nas tak, jak my testujemy nasze produkty. Bardzo ją kochamy, jednakże nasz zimny, ciemny kraj wiele od nas wymaga. A ponieważ my wymagamy dużo od naszych produktów, testujemy je w świecie rzeczywistym. Jeśli przetrwają w Finlandii, mogą przetrwać wszystko.

Od przeszło 80 lat nieustannie uczymy się i doskonalimy naszą technologię, dzięki czemu tworzymy niezawodne produkty, które sprawdzają się nawet w skrajnie trudnych warunkach. Nie – zwłaszcza w skrajnie trudnych warunkach.

Zanim wprowadziliśmy do sprzedaży pierwszy komputer dla nurków w 1987 roku, nurkowie musieli obliczać czas pozostawania pod wodą za pomocą tabel dekompresyjnych. Nie było to proste w użyciu, bezpieczne ani wystarczająco atrakcyjne dla nas rozwiązanie, dlatego stworzyliśmy Suunto SME-ML, rewolucjonizując tę dziedzinę.

Czasami decyzje należy podjąć w mgnieniu oka, bez względu na presję.
Dzięki uproszczonym funkcjom i unikalnej konstrukcji Suunto Vector wspinaczka górska od 1998 roku jest bezpieczniejsza – to zegarek, który podróżuje w Himalaje prawdopodobnie częściej niż jakikolwiek inny.

 

Z dumą przyznajemy się do swojego fińskiego dziedzictwa. Jest ku temu wiele powodów, w tym jeden wyjątkowy: Podobnie jak założyciel firmy Tuomas Vohlonen – my, Finowie wyznaczamy własne standardy i nawet to co najlepsze nie jest dla nas wystarczająco dobre.

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 1256 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-07
Super obsługa, polecam serdecznie.
2024-03-04
Bardzo szybka dostawa, już na drugi dzień miałem zamówione buty, zgodne z opisem.
pixel